Kontakt

Subsero er et digitalt reklamebureau.
Vi arbejder strategisk, taktisk og kreativt med den digitale dialog mellem brands og målgrupper.

VORES FILOSOFI

Vi skaber effekt for vores kunder gennem digitale koncepter, der involverer på målgruppens præmisser. Vi udvikler relevant og værdifuldt indhold, der med strategisk og kreativt afsæt i brandet forbinder virksomhedens vision med forbrugerne.

Hos Subsero bygger vi digitale oplevelser, der skaber moderne brands. Vi udvikler langsigtede relationer og benytter solide indsigter, metoder og digitale værktøjer til at rykke vores kunder tættere på deres kunder.

VI ARBEJDER BL.A. FOR

KONTAKT

Adm. direktør & Partner
Kristoffer Hamborg
T +(45)8832 9002
M hamborg@subsero.dk
Strategidirektør & Partner
Stig Andersen
T +(45)8832 9001
M andersen@subsero.dk
Kontaktchef
Brian Schøler
T +(45)8832 9009
M scholer@subsero.dk
Teknisk Chef & Partner
Martin Askhøj Nørgaard
T +(45)8832 9003
M askhoej@subsero.dk
Senior projektleder
Lise Gehl Svendsen
T +(45)8832 9016
M svendsen@subsero.dk
Senior projektleder
Hanne Joo Park
T (+45)8832 9011
M park@subsero.dk
Senior projektleder
Sanne Prehn
T (+45)8832 9017
M prehn@subsero.dk
Senior projektleder
Rikke Køhler
T (+45)8832 9006
M rikke@subsero.dk

FØLG OS PÅ DEN ENE
ELLER ANDEN MÅDE

Få et indblik i vores hverdag, følg med her.

Tilmeld nyhedsbrev
Tak - du er nu tilmeldt Subseros nyhedsbrev.